Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,1% sub estimat
ALIMENTE
- Număr anunț
- DA23055884
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.783,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.448,10 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 14:24
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.448,10 RON
din 2.783,87 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 335,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.