Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cozonac cu mac

Număr anunț
DA23062148
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374 RON
Valoare atribuită
374 RON
Data publicării
17.05.2019 10:21
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374 RON

din 374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.