Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cascaval Rucar ; Telemea de vaca; Unt de masa 65% grasime, 200 g;
- Număr anunț
- DA23053244
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 15894000-1 · Produse alimentare transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,40 RON
- Valoare atribuită
- 792,40 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:53
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
792,40 RON
din 792,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro