Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII CONFORM OFERTEI 1008

Număr anunț
DA23063559
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI RO1104689)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,49 RON
Valoare atribuită
13,49 RON
Data publicării
17.05.2019 11:09
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,49 RON

din 13,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.