Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant pt. dezinf. chirurg. si igienica a mainilor cu etanol Desderman Pure - 1 litru

Număr anunț
DA23062630
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare finală
900 RON
Data publicării
17.05.2019 10:37
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.