Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP-autovehicule
- Număr anunț
- DA23060210
- Autoritate contractantă
- UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
- Furnizor / câștigător
- SERV IRTA SA (CUI RO7774386)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,25 RON
- Valoare atribuită
- 672,25 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 09:07
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,25 RON
din 672,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro