Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire boiler ACM 5000 L
- Număr anunț
- DA23059110
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- GERKON SRL (CUI RO6306930)
- Cod CPV
- 42160000-8 · Instalatii de boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.030,67 RON
- Valoare atribuită
- 42.030,67 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 07:48
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.030,67 RON
din 42.030,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro