Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agatator cuier - conform anunt nr. ADV1078500
- Număr anunț
- DA23057989
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508,68 RON
- Valoare atribuită
- 508,68 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 15:48
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
508,68 RON
din 508,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro