Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU STIHL MS 231

Număr anunț
DA23057746
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.470,58 RON
Valoare atribuită
3.470,58 RON
Data publicării
16.05.2019 15:37
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.470,58 RON

din 3.470,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.