Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbat anvelope utilitar,montare -demontare

Număr anunț
DA23057037
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială ”Roman Viktor” (CUI 4368057)
Furnizor / câștigător
KATVIL SRL (CUI RO7517536)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,60 RON
Valoare atribuită
264,60 RON
Data publicării
16.05.2019 15:08
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,60 RON

din 264,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.