Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA - Mun. Galati - Gospodarie Urbana

Număr anunț
DA23057030
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROINS ROMANIA ASIGURARE-REASIGURARE SA (CUI 5328123)
Cod CPV
66516000-0 · Servicii de asigurare de raspundere civila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,15 RON
Valoare atribuită
381,15 RON
Data publicării
16.05.2019 15:07
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,15 RON

din 381,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.