Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie motocoase si accesorii

Număr anunț
DA23056347
Autoritate contractantă
Comuna Dragomiresti (CUI 4344627)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400,35 RON
Valoare atribuită
8.400,35 RON
Data publicării
16.05.2019 14:42
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400,35 RON

din 8.400,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.