Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motocoasa FS 91 (2 buc); [DL-1209] Autocut 25.2 compatibil 40027102108 (2 buc); [00009302535] Fir ny
- Număr anunț
- DA23055699
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.096,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.096,64 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:17
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.096,64 RON
din 3.096,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro