Ofertă acceptată Cumpărare directă

DESCRIERE: penar 15 x 23.67lei mina creion rotring 20 x 2.94lei creion mecanic 1 x 6.72lei hartie xe

Număr anunț
DA23055521
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,88 RON
Valoare atribuită
784,88 RON
Data publicării
16.05.2019 14:10
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 22:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,88 RON

din 784,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.