Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ferinject 50mg/ml 1fl x 10ml sol.inj.
- Număr anunț
- DA23052128
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.234 RON
- Valoare atribuită
- 8.234 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:10
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.234 RON
din 8.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro