Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modul “Investitii drumuri si poduri” pe suportul hartii interactive map2web
- Număr anunț
- DA23050486
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DRUMURI JUDETENE CARAS SEVERIN (CUI 16739523)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
- Cod CPV
- 72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:16
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro