Ofertă acceptată Cumpărare directă

PILON DIN OŢEL, CAPAC PENTRU PILON

Număr anunț
DA23060805
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
Cod CPV
44618300-8 · Busoane, dopuri, capace pentru containere si capace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212 RON
Valoare atribuită
1.212 RON
Data publicării
17.05.2019 09:32
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212 RON

din 1.212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.