Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 4 SACI PT MV4/MV5/MV6 2.863-006.0

Număr anunț
DA23057228
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,85 RON
Valoare atribuită
220,85 RON
Data publicării
16.05.2019 15:15
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,85 RON

din 220,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.