Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupe si medalii personalizate

Număr anunț
DA23054287
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BIHOR (CUI 27442985)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,77 RON
Valoare atribuită
460,77 RON
Data publicării
16.05.2019 13:30
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,77 RON

din 460,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.