Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de expertiza (

Număr anunț
DA23055006
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI RO25074011)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.240 RON
Valoare atribuită
6.240 RON
Data publicării
16.05.2019 13:53
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.240 RON

din 6.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.