Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica si papetarie conform oferta

Număr anunț
DA23062311
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,95 RON
Valoare atribuită
702,95 RON
Data publicării
17.05.2019 10:26
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,95 RON

din 702,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.