Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE REPARATIE ACOPERIS SI IZOLATIE PERETI CENTRALA

Număr anunț
DA23057878
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.837,21 RON
Valoare atribuită
5.837,31 RON
Data publicării
16.05.2019 15:43
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.837,31 RON

din 5.837,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.