Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Biblioraft marmorat 7.5 cm A4 cu margine metalica NOKI cu mecanism metalic inclus
- Număr anunț
- DA23056113
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE PRAHOVA (CUI 11319359)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.061,70 RON
- Valoare finală
- 2.061,70 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:33
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.