Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft lat color Daco 75mm diferite culori
- Număr anunț
- DA23055494
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.423 RON
- Valoare atribuită
- 1.423 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:09
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.423 RON
din 1.423 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro