Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC CU ALVEOLE ( PERNA AER ), SILICONIC, 320*455 mm-Arheologie

Număr anunț
DA23038248
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,22 RON
Valoare atribuită
164,22 RON
Data publicării
15.05.2019 11:52
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,22 RON

din 164,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.