Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Participare Adunare Generală Acor
- Număr anunț
- DA23062541
- Autoritate contractantă
- COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
- Furnizor / câștigător
- FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
- Cod CPV
- 80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830 RON
- Valoare atribuită
- 830 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 10:34
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
830 RON
din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro