Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH TL-SG105, GIGABIT

Număr anunț
DA23061195
Autoritate contractantă
GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
17.05.2019 09:48
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.