Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agrafe birou 78mm, 100 buc/cutie

Număr anunț
DA23060182
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
17.05.2019 09:05
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.