Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE MASINI DE GATIT
- Număr anunț
- DA23058370
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39722200-1 · Piese pentru masini de gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 770,67 RON
- Valoare atribuită
- 770,67 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 16:14
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
770,67 RON
din 770,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro