Ofertă acceptată Cumpărare directă

DILUANT NITRO, DILUANT 506, VOPSEA ALBASTRA

Număr anunț
DA23054013
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,23 RON
Valoare atribuită
375,23 RON
Data publicării
16.05.2019 13:21
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,23 RON

din 375,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.