Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pompa submersibila Pentax DH100X
- Număr anunț
- DA23050256
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.020,17 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:09
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.020,17 RON
din 1.020,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro