Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANNER PRINTAT personalizat ; SISTEM PREZENTARE TIP ROLL-UP personalizat

Număr anunț
DA23056821
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
PARAFA STAR SRL (CUI RO4302141)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
16.05.2019 14:58
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.