Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar Standard alb plic A4 carton 10 buc/um
- Număr anunț
- DA23048819
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.350,20 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 10:18
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350,20 RON
din 1.350,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro