Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale
- Număr anunț
- DA23063462
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,40 RON
- Valoare atribuită
- 192,40 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:05
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,40 RON
din 192,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro