Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA23059687
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
ENEIDA TRADING SRL (CUI 16787636)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.987,64 RON
Valoare atribuită
2.987,64 RON
Data publicării
17.05.2019 08:40
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.987,64 RON

din 2.987,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.