Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor Led 81cm diagonala

Număr anunț
DA23055559
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
16.05.2019 14:11
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.