Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII CONFORM OFERTA 9554/2019
- Număr anunț
- DA23045075
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,30 RON
- Valoare finală
- 333,30 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 16:10
- Data finalizării
- 17.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.