Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii la nava Semnal 4 - Tablou mașina cârmei, Tablou acționare cârmă

Număr anunț
DA23010419
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
BUGION SERVICE SRL (CUI RO9461555)
Cod CPV
50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.824 RON
Valoare atribuită
19.824 RON
Data publicării
13.05.2019 11:39
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.824 RON

din 19.824 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.