Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa H801+ Intinzator 31.61.024/029
- Număr anunț
- DA23065424
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,35 RON
- Valoare atribuită
- 683,35 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:16
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
683,35 RON
din 683,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro