Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Însoțitor al persoanei cu handicap grav
- Număr anunț
- DA23058801
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.500 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 17:38
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.500 RON
din 24.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro