Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente si Materiale Modelism

Număr anunț
DA23058532
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTURILOR TEHNICO APLICATIVE BUCURESTI (CUI 4266642)
Furnizor / câștigător
VALCO BUSINESS GROUP SRL (CUI RO18233688)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.261,02 RON
Valoare atribuită
4.261,02 RON
Data publicării
16.05.2019 16:28
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.261,02 RON

din 4.261,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.