Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare tonere de imprimanta anunt ADV1078148
- Număr anunț
- DA23063901
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a municipiului Bistrita (CUI 28037158)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.429,79 RON
- Valoare atribuită
- 4.429,79 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:20
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.429,79 RON
din 4.429,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro