Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner negru compatibil WPS CB435A/CE285A/CE278/CRG-725 2K HP LJ P1005
- Număr anunț
- DA23059582
- Autoritate contractantă
- ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28,70 RON
- Valoare atribuită
- 28,70 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 08:33
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28,70 RON
din 28,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro