Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat
Cilindru Xerox -5335 UNITATE IMAGINE Xerox WC5335 ORIGINAL OEM WorkCentre
- Număr anunț
- DA23057014
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773 RON
- Valoare atribuită
- 738,80 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 15:07
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
738,80 RON
din 773 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 34,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.