Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER LEXMARK T642 T640 64080HW T642 , ORIGINAL,21000PAG PRODUS LEXMARK

Număr anunț
DA23055361
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CLUJ (CUI 4565300)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.870 RON
Valoare atribuită
5.870 RON
Data publicării
16.05.2019 14:05
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.870 RON

din 5.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.