Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie protectie documente- 8 set.,Plic C6 autoadeziv - 100 buc., Plic C5 siliconic- 100 buc., Plic B

Număr anunț
DA23060996
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISAN (CUI 32223876)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,47 RON
Valoare atribuită
616,47 RON
Data publicării
17.05.2019 09:40
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,47 RON

din 616,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.