Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica

Număr anunț
DA23060161
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI RO15343414)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,30 RON
Valoare atribuită
799,30 RON
Data publicării
17.05.2019 09:05
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,30 RON

din 799,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.