Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR XEROX BUSINESS A4 500COLI/TOP 80 GR

Număr anunț
DA23056330
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,05 RON
Valoare atribuită
63,05 RON
Data publicării
16.05.2019 14:41
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,05 RON

din 63,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.