Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse conform Oferta 44

Număr anunț
DA23057742
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN BRASOV (CUI 29382979)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.858,81 RON
Valoare atribuită
2.858,81 RON
Data publicării
16.05.2019 15:37
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.858,81 RON

din 2.858,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.