Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR DUAL CORE GEN.8/4GB DDR4/128GB SSD/SURSA 500W

Număr anunț
DA23054578
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,13 RON
Valoare atribuită
1.336,13 RON
Data publicării
16.05.2019 13:40
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,13 RON

din 1.336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.